مختصری درباره امیدان تجارت اروند و موناکو

شرکت امیدان تجارت اروند در سال ۱۳۹۳ با مسئولیت محدود برای انجام فعالیت های بازرگانی از قبيل  صادرات و واردات  انواع کالاهای مجاز، ترانزیت کالا، خرید ،فروش و بازاریابی، اخذ وام و تسهیلات بانکی و اعتباری از بانکها و موسسات مالی ایرانی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی داخل و خارج از کشور فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. در ابتدا با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر بین المللی اقدام به واردات محصولات آرایشی وبهداشتی وعطر و ادکلن نموده و در سال های پس از اعمال محدودیت های وارداتی کشور این شرکت با حمایت از سرمایه و کار ایرانی تحت نظارت وزارت ، بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور و با کسب مجوزهای قانونی این سازمان ، سامانه ایران کد و گواهینامه های بین المللی اقدام به تولید عطر و ادکلن در داخل کشور نموده است و در این راستا نهایت تلاش خود را جهت کسب رضایت مندی مشتریان انجام داده است .

مجید مونا، مدیر عامل مجموعه امیدان تجارت اروند و موناکو است و ریاست هیات مدیره بر عهده آقای مرتضی مونا می باشد.

در حال حاظر عمده فعالیت های این مجموعه در زمینه صادرات و تولید عطر و ادکلن می باشد که طی سال های اخیر تمرکز بیشتری بر تولید عطر و ادکلن داخلی داشته اند و آثار تولیدی هم با استقبال داخلی و هم بین المللی روبرو شده است.یکی از بهترین تولیدات این مجموعه برند نیش ملاوی است که نام آن  برگرفته از نام روستایی در استان لرستان است که اهمیت این روستا به دلیل وجود غار کلماکره می باشد  که یکی از ۶ گنجینه برتر جهان در این غار واقع شده است .از تولیدات دیگر این مجموعه عطر آکوادی است که برای نخستین بار در کشور در راستای حمایت از حقوق کلیه مصرف کنندگان و با نگاه ویژه به قشرعزیز نابینایان با طراحی خط بریل بر روی جعبه و هم چنین کاتالوگ محصول گام نوینی را در این راستابرداشته است

برندهایی چون مونت برومو و پروژه عظیم پرشین آرت به زودی به بازار عطر وادکلن عرضه خواهد شد.

 به طور کلی این مجموعه به ارزش ها و نیازهای ایران و ایران زمین بسیار پایبند بوده و درمفاهیم تولیدی خودارزش ها ، فرهنگ و رسوم ایران زمین را سر لوحه کار خود قرار داده است.

ملاوی، میراث‌دار اسرار جویندگان نور

عطر زنانه ملاوی نخستین برند عطر نیش ایرانی است که با طراحی خاص و ویژه خود حرکتی نوین در صنعت عطرسازی کشور محسوب می‌شود.

عطری که با 6 رفرنس زنانه وارد بازار شد و یکی از بهترین برندهای عطر زنانه ملاوی از جانب مصرف‌کنندگان آن نام گرفت. استقبال از این عطر فاخر ایرانی به گونه‌ای بود که به زودی 7 رفرنس جدید به همراه تکرار عطرهای پرطرفدار قبلی به بازار عرضه خواهد شد.

به لحاظ ساختار، طراحی و ظاهر عطر، می‌توان آن را یکی از باکیفیت‌ترین و محبوب‌ترین عطرهای زنانه تلقی کرد. علاوه بر آن، در لطافت، کیفیت و اصالت رایحه، بی‌شک یکی از فاخرترین عطرهای زنانه ایرانی محسوب می‌شود. عطری با تنوعی از رایحه که هر سلیقه با هر گروه سنی را می‌تواند به خود جذب نماید.

 خورشيد ملاوی همان نشانی است که در نگاره‌ها و نقش‌برجسته‌های باستانی گرد ميترا، ايزد مهر دوستی و خرد، به‌چشم می‌خورد. ملاوی دربرگيرنده خورشيد مشعشع است و در مرکز آن، آفتابگردان، تمثيلی مضاعف است از خورشيد و نيز دايره‌های هم‌مرکز گرداگرد آن اشاره‌ای به بيکرانگی کيهان. در چنين  پهنه باشکوهی است که ملاوی متولد می‌شود و در خلق خود از اين گستره بی‌نهايت هستی، الهام گرفته تا خاطراتی زوال‌ناپذير و جاودانه بيافريند.